Ostatnie pożegnanie

Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy o śmierci pani Anny Bonna.

Pani Anna Bonna urodziła się 8 lipca 1939 roku i przez całe życie była blisko związana ze Szkołą Podstawową w Ostrowitem. W roku 1952 sama ukończyła naszą szkołę, a swoją pierwszą pracę podjęła w szkole w Ciechocinie. 1 września 1971 roku rozpoczęła pracę w szkole w Ostrowitem jako polonistka, a w okresie od 1 sierpnia 1977 roku do 31 sierpnia 1990 roku pełniła funkcję dyrektora szkoły. 1 września 1990 roku przeszła na zasłużoną emeryturę.
Pani Anna na zawsze pozostanie w naszej pamięci jako niezastąpiony dyrektor, wspaniały nauczyciel i wychowawca, a także najlepsza koleżanka i mentorka.
Uroczystości pogrzebowe odbędą się 29 maja o godzinie 12.00 w kaplicy na cmentarzu komunalnym w Chojnicach.
Data dodania: 2020-05-28 12:19:11
Data edycji: 2020-05-28 12:20:01