Pasowanie na ucznia i przedszkolaka

20 XI 2019 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość ,,Pasowania na uczniów i przedszkolaków”. Zanim nastąpił ten ważny w życiu każdego ucznia moment zarówno przedszkolaki, jak i dzieci z klasy I zaprezentowały swoje umiejętności w programie artystycznym.  Następnie najmłodsi uczniowie uroczyście złożyli ślubowanie na sztandar szkoły. Dyrektor szkoły pani Barbara Markowska dokonała ceremonii pasowania dotykając ramię każdego ucznia dużym ołówkiem i wypowiadając słowa ,,Pasuję Cię na ucznia klasy I‘’. Z okazji tej uroczystości dzieci otrzymały upominki ufundowane przez Radę Rodziców działającą przy szkole, a nasi kochani rodzice zadbali o słodki poczęstunek. Wszystkim serdecznie dziękujemy, że mogliśmy w niezapomniany sposób spędzić ten ważny dla nas dzień. Zapraszamy do obejrzenia filmów z uroczystości.
/MD, JR/

Data dodania: 2019-11-20 16:05:15