Postaw na ekologię

Uczniowie klas IV-VIII wzięli udział w konkursie ,, Woda źródłem życia”. Celem konkursu było uświadamianie znaczenia wody dla życia na ziemi oraz, że jest ona niezbędna do życia wielu organizmów, rozbudzanie odpowiedzialności za stan środowiska, wdrażanie do oszczędzania wody. Zadaniem konkursowym było stworzenie dowolna techniką płaską plakatu. Konkurs miał zasięg ogólnopolski. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło 14.10 19 r.   Miło  mi poinformować, iż w ogólnopolskim konkursie „Woda źródłem życia” , organizowanym przez Fundację Honor Pomagania Dzieciom uczniowie klasy 5 Szkoły Podstawowej w Ostrowitem zajęli I miejsce. Nagroda to dofinansowanie 50% do 7 dniowego ( 6 noclegów ) pobytu z wyżywieniem, atrakcjami i programem wycieczek w Hotelu PRL w Zakopanem.

Zwycięskie prace wykonały Biesek Aleksandra oraz Stolpa Jagoda

/GK/