Pożegnanie klasy VIII

Zakończenie roku szkolnego dla klasy VIII odbyło się po rozdaniu świadectw klas młodszych. W towarzystwie rodziców, wychowawców, pracowników szkoły i zaproszonych gości ósmoklasiści po raz ostatni odśpiewali hymn naszej szkoły, po raz ostatni wysłuchali miłych słów pani dyrektor, po raz ostatni zaprezentowali swój kunszt artystyczny i wreszcie po raz ostatni otrzymali błękitne świadectwa.

Uczniowie odebrali świadectwa i nagrody, wręczone zostały tradycyjne u nas statuetki - Mistrzów Sceny i Mistrzów Sportu, a także zaprezentowała się najlepsza absolwentka roku szkolnego 2022/2023.

Było mnóstwo wzruszających chwil, uścisków, kwiatów, podziękowań i wspomnień. Swój program artystyczny nasi absolwenci oparli na retrospekcji lat spędzonych u Konopnickiej, ale także dodali swoją żartobliwą wersję przyszłości - opowiedzieli kim będą i co będą robić za dwadzieścia lat. Wszystkiemu towarzyszyły fotograficzne wspomnienia ostatnich ośmiu lat. Następnie wspólnie odtańczyli belgijkę, gdyż polonez jest już nudny i zbyt trywialny dla najlepszych ósmoklasistów na świecie.
A później rzucili w górę birety i stali się absolwentami...
/JR/

Data dodania: 2023-06-23 21:21:38