Przedstawienie świąteczne - ''Dziadek do orzechów'' - Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ostrowitem

Przedstawienie świąteczne - ''Dziadek do orzechów''

Spotkanie Å›wiÄ…teczne w tym roku zaczÄ™liÅ›my od kolÄ™dowania, każda klasa przygotowaÅ‚a i zaprezentowaÅ‚a wybranÄ… kolÄ™dÄ™. W tym roku zmieniÅ‚a siÄ™ odrobinÄ™ tradycja przedstawieÅ„ Å›wiÄ…tecznych w naszej szkole, nie obejrzeliÅ›my jaseÅ‚ek. MieliÅ›my za to okazjÄ™ przenieść siÄ™ do bajkowej krainy z KlarÄ…, MikoÅ‚ajem i Dziadkiem do Orzechów. Z przyjemnoÅ›ciÄ… obejrzeliÅ›my mÅ‚odych aktorów wcielajÄ…cych siÄ™ w role lalek, żoÅ‚nierzyków, pajacyków i myszek. A wszystko do taktu wspaniaÅ‚ej muzyki. Nad przygotowaniem aktorów czuwaÅ‚a pani Ewa ze wsparciem pani Moniki i pomocÄ… pani Danki i pani Asi. JesteÅ›my pod wielkim wrażeniem wystÄ™pu. Na koniec obejrzeliÅ›my naszych nauczycieli Å›piewajÄ…cych zagraniczne kolÄ™dy i wysÅ‚uchaliÅ›my życzeÅ„ pani dyrektor.
/JR/

Data dodania: 2023-12-21 13:26:16
Data edycji: 2023-12-21 16:24:26

Prawdziwie wielki jest ten czÅ‚owiek, który chce siÄ™ czegoÅ› dowiedzieć"