Przerwa na czytanie

Uczniowie, nauczyciele, pracownicy  naszej szkoły wzięli udział w III Międzynarodowej edycji VII Ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w liczbie osób czytających na przerwie pt. ,,Przerwa na czytanie”.
Wydarzenie odbyło się w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych oraz kampanii społecznej „Cala Polska Czyta Dzieciom”.

Udział w biciu rekordu wzięła cała społeczność szkoły.  Miłośnicy czytania przenieśli z domu lub wypożyczyli z biblioteki  ulubioną książkę i podczas przerwy czytali. Korytarze, biblioteka oraz sale lekcyjne zamieniły się w czytelnie. Celem akcji było promowanie czytelnictwa i integracja środowiska szkolnego.

Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły i rodzicom za przyłączenie się do akcji.

Szkolna Biblioteka

Data dodania: 2022-10-23 09:15:16