Za nami kolejny wspaniały rok w przedszkolu pełen zabawy, nauki i niezapomnianych chwil. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za wspólnie spędzony czas. Dzieci z oddziału przedszkolnego wszystkim życzą słonecznych, bezpiecznych i radosnych wakacji! ☀️?? /KR/