Rozpoczęcie roku szkolnego

Wakacje dobiegły końca i nastał ten moment - uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Część uczniów się smuci, część się cieszy, jeszcze inni czują się odrobinę niepewnie - to zapewne pierwszoklasiści i uczniowie klasy czwartej. Wszyscy jednak spotkali się wspólnie z panią dyrektor, a następnie z wychowawcami w klasach. Tradycyjnie już uroczystość odbyła się w towarzystwie sztandaru szkoły, odśpiewano hymn, było powitanie i kilka ciepłych słów, a także list od władz oświatowych. W tym roku wyjątkowo mieliśmy też okazję być świadkami jubileuszy nauczycieli. Pani Danuta, pani Ewa i pani dyrektor właśnie dziś świętują okrągłe rocznice pracy zawodowej. Przed nami kolejny rok pracy, wszystkim życzymy wytrwałości.
/JR/

Data dodania: 2022-09-01 12:44:38