Siła bajek

W ramach Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego pt. „Z kulturą mi do twarzy” wykonaliśmy następne zadanie projektowe pt. „Siła bajek”. Bajka każdemu kojarzy się z  beztroskim dzieciństwem, magią, walką dobra ze złem. Uczy, bawi, wychowuje. Pozwala odkrywać wspaniały świat roślin, zwierząt i ludzi. Uczy właściwych zachowań i podpowiada, czym mamy kierować się w życiu. Stanowi ponadto jeden ze sposobów spędzania wolnego czasu zarówno w domu, jak i przedszkolu.

Uczniowie z oddziału przedszkolnego 0B odwiedzili szkolną bibliotekę. Wzięli udział w spotkaniu z ciekawą książką, na którym prezentowali ulubione bajki. Rozwiązywali zagadki, krzyżówki dotyczące postaci, które pojawiły się w wysłuchanych i znanych im bajkach. Starali się także ocenić zachowanie bohaterów.
/JS/

Data dodania: 2022-05-05 13:04:16