Sportowy kwiecień

Bardzo dużo działo się w naszej szkole w kwietniu, jeśli chodzi o sport.

Nasi sportowcy wyjeżdżali zdobywać trofea, ale też gościliśmy gminnych sportowców u nas. Pojawiły się nowe dyplomy i puchary, a nasi zawodnicy po raz kolejny pokazali światu jak się biega i gra po naszemu.

• 11 kwietnia

W Kłodawie odbyły się Powiatowe Biegi, naszą szkołę reprezentowali: Wiktoria Konkolewska z kl. V, Oskar Knyba z kl. IIa i Martyna Kujaszewska z kl. IIIb. Martyna i Oskar zajęli III miejsca, co oznacza, że zakwalifikowali się na biegi wojewódzkie.

• 12 kwietnia
Chłopcy wzięli udział w Gminnych Zawodach Piłki Nożnej w Pawłowie. Nasza drużyna w składzie: J. Makarewicz, K. Grzonkowski, J. Adamczyk, M. Drogosz, M. Warsinski, B. Bosiacki, P. Ignakowski, M. Kuczkowski zajęła III miejsce
Dziewczęta natomiast uczestniczyły w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Siatkówce w SP nr 7 w Chojnicach. Drużyna w składzie: M. Kujaszewska, J. Kiedrowicz, N. Rynka, G. Grugel, K. Czapiewska, S. Łukaszewska, K. Wincenciak, M. Prądzińska, K. Drewek uplasowała się na IV miejscu

• 13 kwietnia
Na naszym boisku odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłkę Nożną. Reprezentacja dziewcząt w składzie: M. Kujaszewska, J. Kiedrowicz, N. Rynka, G. Grugel, K. Czapiewska, S. Łukaszewska, K. Wincenciak, M. Prądzińska, K. Drewek, S. Ignakowska, R. Szulc zajęła III miejsce, a chłopcy w składzie: D. Modrzejewski, N. Zientara, D. Lemańczyk, Sz. Nyks, B. Pacek, F. Rynka, K. Pawlak, M. Morawski, O. Knyba, M. Kowalski, K. Stefaniak zdobyli I miejsce i awansowali na etap powiatowy.

• 16 kwietnia
Wojewódzkie Indywidualne Biegi Przełajowe w Gdyni
Martyna Kujaszewska zajęła 59 miejsce na 120 uczestników, a Oskar Knyba był 77 na 138 osób.
Naszymi zawodnikami opiekowali się pani Natalia Cupa i pan Dariusz Nowaczyk.

/NC, JR/
Data dodania: 2018-04-16 13:01:00