Spotkanie z pisarzem

W piątek o godzinie 9.00 uczniowie klas I-IV wzięli udział w spotkaniu autorskim z Waldemarem Cichoniem. Połączyliśmy się z pisarzem za pomocą Internetu. Wcześniej przygotowaliśmy się do zajęć, poznając losy zwariowanego kota Cukierka. Podczas spotkania uczestnicy zapoznali się z procesem tworzenia książki - od pomysłu do wydania. Dowiedzieliśmy się również wielu ciekawostek dotyczących warsztatu pisarskiego p. Waldemara Cichonia. Uczniowie z zaciekawieniem słuchali o prawdziwych przygodach kota Cukierka - bohatera lektury "Cukierku, Ty łobuzie". Wysłuchaliśmy też fragmentów książek w wykonaniu samego autora. Pisarz opowiedział nam o swojej nowej książce.
Bardzo dziękujemy Panu Waldemarowi Cichoniowi za wspaniałe spotkanie!
Chcemy również podziękować Radzie Rodziców naszej szkoły i bibliotece szkolnej za współfinansowanie spotkania.
Wszystkie zakupione książki zostały przekazane do szkolnej biblioteki.
Dziękujemy Wydawnictwu Żwakowskiemu za pomoc w organizacji spotkania oraz za przepiękne książki w kolorowej szacie graficznej z autografem pisarza.
/WG/
Data dodania: 2023-12-07 10:03:52