Ubezpieczenie uczniów na nowy rok szkolny - Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ostrowitem

Ubezpieczenie uczniów na nowy rok szkolny

Szanowni Rodzice,

Informujemy, że w roku szkolnym 2022/2023 kontynuujemy sposób zawierania ubezpieczenia od nastÄ™pstw nieszczęśliwych wypadków u uczniów, za pomocÄ… linków zakupowych w peÅ‚ni on-line. Nie zbieramy skÅ‚adki przez wychowawców. Jednak nie zrezygnowaliÅ›my z organizacji ubezpieczenia i dostÄ™pu do informacji.

ZachÄ™camy wiÄ™c by zadbać o ten aspekt w nadchodzÄ…cym roku szkolnym. Przypominamy, że polisa od nastÄ™pstw nieszczęśliwych wypadków chroni kieszeÅ„ rodzica przed finansowymi skutkami wypadków u dziecka ( dostÄ™p do prywatnej rehabilitacji, odbudowa zÄ™bów po urazie czy zakup stabilizatora czy temblaka i wiele innych)

Wszystkie szczegóÅ‚y i linki do ofert znajdujÄ… siÄ™ w zaÅ‚Ä…cznikach. Pliki i linki sÄ… bezpieczne.

Data dodania: 2022-06-15 15:42:58
Data edycji: 2022-06-15 15:44:00

Prawdziwie wielki jest ten czÅ‚owiek, który chce siÄ™ czegoÅ› dowiedzieć"