Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Ponownie po latach obostrzeń udało się nam zorganizować wspólne zakończenie roku szkolnego dla wszystkich klas. Co prawda przedszkolaki pożegnały się z nauką już wczoraj, ale pozostałe klasy spotkały się dziś wspólnie na ostrowickiej sali gimnastycznej. Uczniowie z dumą i radością odbierali świadectwa i nagrody z rąk pani dyrektor - oczywiście w towarzystwie dumnych rodziców. Czas rozpocząć wakacje!

Zakończenie roku było też okazją do pożegnań, po wielu latach doskonałej współpracy pani Grażyna Biesek zakończyła pełnienie funkcji przewodniczącej Rady Rodziców.
Pożegnaliśmy dziś także panią Danutę Wieczorek, która zdecydowała się zasmakować uroków emerytury - naszym zdaniem zbyt wcześnie i młodo...

/MN/

Data dodania: 2023-06-23 20:57:24