
Nadszedł ten upragniony dzień... Pogoda sygnalizowała, że czas najwyższy rozpocząć wakacje, a to następuje dopiero po zakończeniu roku szkolnego. Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą, a następnie wszyscy udali się na salę gimnastyczną, odśpiewaliśmy hymn szkoły, byliśmy świadkami złożenia ślubowania przez absolwentów i przekazania sztandaru nowym ósmoklasistom. Uczniowie odebrali świadectwa z wyróżnieniem z rąk pani dyrektor i nagrody od przewodniczącej Rady Rodziców, a wraz z rodzicami także gratulacje od wychowawców. Poznalismy najlepszą absolwentkę tego roku i laureatów statuetek Mistrza Sportu i Mistrza Sceny. Statuetka Omnibusa poczeka kilka dni na wyniki egzaminów. Na koniec pożegnaliśmy ósmoklasistów - będzie ich nam z całą pewnością brakowało.
Czas zacząć wakacje...
/JR/






Prawdziwie wielki jest ten człowiek, który chce się czegoś dowiedzieć"

89-620 Chojnice
ul. Szkolna 3