Warsztaty mikołajkowe

Czy Wy już poczuliście magię zbliżających się świąt? Dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz klasy pierwszej z pewnością tak. A to wszystko za sprawą świetnie przygotowanych warsztatów w Manufakturze Rozwoju i Radości.
W pracowni świętego Mikołaja zastaliśmy magiczne dekoracje świąteczne z unoszącym się zapachem rozgrzewającej herbatki. Każdy uczestnik warsztatów własnoręcznie wykonał ozdobę z szyszki, by móc następnie zamienić się w pomocnika świętego Mikołaja i w asyście elfa pomóc rozwiązać przygotowane przez niego zadania. Uwieńczeniem wyjazdu było spotkanie przy ognisku ze świętym Mikołajem.
Udział w warsztatach dostarczył nam wiele pozytywnych emocji. Wróciliśmy do szkoły pełni wrażeń i niesamowitych wspomnień.
/KR/

Data dodania: 2023-11-29 08:10:34