Wesoła zagroda

Nasi najmłodsi uczniowie, z oddziału przedszkolnego, wybrali się w piątek 31 maja na wycieczkę do Wesołej Zagrody w Zbeninach. Pani Małgosia oraz Pani Oliwia przygotowały dla nas moc atrakcji. Na początku tej wspaniałej wyprawy dzieci poznały mieszkańców zagrody: kotka, pieska, barany Benia i Kubę, którzy byli ulubieńcami naszych milusińskich, gołąbki, królika i krówkę, którą mogli wydoić, niestety zamiast mleka miała w sobie wodę. Następnie odbył się piknik na którym dzieci zjadły smakołyki przygotowane przez mamusie. Kolejnymi atrakcjami było tworzenie motylków z papieru, slimów (glutków), puszczanie baniek mydlanych, oraz zawody sportowe.  Na zakończenie Panie upiekły kiełbaski na ognisku,  które płonęło przez cały nasz pobyt. Wróciliśmy do przedszkola zmęczeni ale również szczęśliwi, co jest dla nas i naszych Pań najważniejsze.
/AK/

Data dodania: 2019-05-31 15:30:56