Wigilia i warsztaty w przedszkolu

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas. Zapach piernika i przystrojona choinka - to buduje wyjątkowy, świąteczny klimat. I właśnie po to, aby i w naszej szkole zagościła świąteczna atmosfera  zorganizowaliśmy warsztaty bożonarodzeniowe.

19 i 20 grudnia nasza szkoła zamieniła się na moment w pracownię plastyczną, w której działo się wiele ciekawych rzeczy. Celem warsztatów było rozbudzanie aktywności dzieci, rozwijanie zdolności i odczuwanie radości z podejmowanej aktywności umysłowej i plastycznej, a także kształtowanie wrażliwości i ekspresji twórczej. W świątecznej  atmosferze, powstały pełne uroku dekoracje - drewniane reniferki.

Zorganizowane warsztaty były niezwykle radosnym przeżyciem i przeniosły wszystkich w nastrój oczekiwania na utęsknione święta.
/DW/

Data dodania: 2022-12-23 07:50:07