Wracamy do szkoły!

Poluzowanie obostrzeń pandemicznych pozwala nam wreszcie na ponowne zaproszenie wszystkich naszych uczniów do szkoły. Już nie tylko uczniowie klas I-III będą zasiadali w swoich zapomnianych już ławkach w klasach - od poniedziałku 17 maja na nauczanie hybrydowe przechodzą klasy IV-VIII. Bardzo nas ten fakt cieszy, w końcu zobaczymy się wszyscy w realnym świecie! Jednak nie musicie się niczego obawiać, drodzy uczniowie. Żaden z Waszych nauczycieli nie zamierza zasypać Was sprawdzianami i testami, wszyscy skupimy się na tym, aby odbudować nasze szkolne relacje. Wasi wychowawcy przekażą Wam nowy plan lekcji i hybrydowy harmonogram lekcji, ale już teraz podam w jakie dni przyjdziecie do szkoły:

Poniedziałek: - klasy V i VIII
Wtorek: - klasy IV i VI
Środa: - klasy VII i VIII
Czwartek: - klasy V i VI
Piątek: - klasy IV i VII

W pozostałe dni nadal będziecie spotykać się ze swoimi nauczycielami zdalnie, ale już od 31 maja wszyscy wrócicie do szkoły, obiecuję!

W szkołach funkcjonować będzie dożywianie i świetlica, będziemy również pamiętać o reżimie sanitarnym. Autobusy będą kursowały tak, jak na początku roku szkolnego.

Barbara Markowska - dyrektor szkoły

Data dodania: 2021-05-13 11:27:22