Wybory do Małego Samorządu Uczniowskiego

Uczniowie klas I – III i nauczyciele wybrali przewodniczącego Małego Samorządu Uczniowskiego. Pierwszym etapem wyborów było wyłonienie przedstawicieli z poszczególnych klas. Maja, Antoni, Fabian z klasy I, Nikodem, Gracjan, Jan z klasy II oraz Lena, Antonina i Szymon z klasy III zostali kandydatami do wyborów na przewodniczącego Małego Samorządu Uczniowskiego. Kandydaci przedstawili się, opowiedzieli o sobie, swoich zainteresowaniach, a także o planach działania Małego Samorządu. Po ciszy wyborczej kolejnym etapem było głosowanie. Wszyscy uprawnieni do głosowania uczniowie i nauczyciele oddali swoje głosy na kartach wyborczych, a następnie wrzucili je do urny. W ostatnim etapie pod nadzorem komisji zliczono głosy i ogłoszono wyniki. Przewodniczącą Małego Samorządu Uczniowskiego została Lena Śledzik z klasy III. Będzie współpracować z przewodniczącymi klas I, II i III, a także Samorządem Uczniowskim.

Dziękujemy wszystkim uczniom oraz ich wychowawcom za pomoc w przeprowadzeniu wyborów. Gratulujemy i życzymy sukcesów w pracy na rzecz społeczności szkolnej.

Opiekun i przewodnicząca MSU
/JS/