Wybory do Samorządu Uczniowskiego

W czwartek 13 września wszyscy uczniowie i nauczyciele spotkali się na holu, aby wysłuchać obietnic i zapewnień kandydatów do Samorządu Uczniowskiego. Każda klasa wytypowała jednego kandydata lub kandydatkę, którzy zaprezentowali swoje plakaty wyborcze i krótko przedstawili swój program. Przedstwiono także nauczycieli kandydujących na stanowisko opiekuna Samorządu. Po spotkaniu zapadła cisza wyborcza - plakaty zniknęły ze szkolnych ścian i aż do piątku nie było mowy o wyborach. Za to w piątek komisja wyborcza odwiedziła wszystkie klasy z uroczą walentynkową urną wyborczą i zebrała głosy wszystkich uczniów. Wyniki pojawiły się niebawem, a brzmią one następująco. W skład Samorządu Uczniowskiego weszli: Gabriela Grugel z klasy IIIb, Wiktoria Zakrzewska z klasy IIIa i Szymon Lipkowski z klasy VIII. Opiekunami zostali wspólnie panowie Michał Zblewski i Dawid Król. Czekamy na spełnienie wyborczych obietnic!

/JR/

Data dodania: 2018-09-14 19:00:00