Wycieczka rowerowa do Parku Tysiąclecia w Chojnicach

Klasa V i VI uczestniczyła we wtorek 03.10.2023 r. w wycieczce rowerowej do Chojnic. Wyjazd miał charakter praktycznego zastosowania umiejętności jazdy rowerem, które każdy z uczestników zdobył podczas treningu do uzyskania karty rowerowej. Wszyscy uczniowie, dbając o swoje bezpieczeństwo oraz o bezpieczeństwo innych uczestników ruchu drogowego, starannie przygotowali się do wycieczki. Każdy rowerzysta wyposażony był w kask rowerowy, kamizelkę odblaskową oraz sprawny rower. Podczas jazdy wszyscy uczestnicy przestrzegali przepisów ruchu drogowego oraz wzorowo stosowali się do poleceń opiekunów.

Po przebyciu trasy około 11 kilometrów dotarliśmy na miejsce, gdzie również aktywnie spędziliśmy czas na siłowni na świeżym powietrzu korzystając z pięknej pogody i podziwiając uroki jesiennej przyrody.

Po tak intensywnym wysiłku zregenerowaliśmy nasze siły podczas posiłku w restauracji McDonald’s oraz udaliśmy się w drogę powrotną do Sławęcina.
/IL, BD, DŻ/

Data dodania: 2023-10-04 08:23:54