Z tańcem przez świat – poznajemy USA - Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ostrowitem

Z tańcem przez świat – poznajemy USA

W zeszÅ‚ym tygodniu dzieci z oddziaÅ‚u OB wzięły udziaÅ‚ w wyzwaniu pt. „Z taÅ„cem przez Å›wiat – poznajemy USA”. Przez trzy dni wykonywaliÅ›my zadania tzw. wyzwania przygotowane przez AkademiÄ™ Kreatywnego Rozwoju. Pierwszego dnia rozgrzaliÅ›my siÄ™ przy energicznej muzyce i poznaliÅ›my najważniejsze informacje, zabytki i ciekawostki o Stanach Zjednoczonych. WykonaliÅ›my piÄ™kne Statuy WolnoÅ›ci, flagi USA oraz wziÄ™liÅ›my udziaÅ‚ w quizie. Kolejny dzieÅ„ upÅ‚ynÄ…Å‚ w rytmie rock and rolla. Ostatni dzieÅ„ to zabawa w StatuÄ™ WolnoÅ›ci, gra memory i rozgrzewka przy muzyce. Za wykonane zadania otrzymaliÅ›my piÄ™kne dyplomy oraz tytuÅ‚ podróżnika.
/KW/

Data dodania: 2021-11-09 05:55:30
Data edycji: 2021-11-09 05:56:29

Prawdziwie wielki jest ten czÅ‚owiek, który chce siÄ™ czegoÅ› dowiedzieć"