Zakończenie roku przedszkolnego

W czwartek 23.06.2022r. odbyła się uroczystość zakończenie roku przedszkolnego. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i wycieczek szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli też rodzice i zaproszeni goście. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne. Po występach wszystkie przedszkolaki otrzymały dyplomy z rąk Pani Dyrektor oraz Przewodniczącej Rady Rodziców. Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania dla rodziców, którzy byli zaangażowani w działania szkoły oraz chwila na poczęstunek i wspólne rozmowy.

Kolejni absolwenci opuszczają mury przedszkola, by po wakacjach rozpocząć naukę w klasie pierwszej. Wszystkim przedszkolakom życzymy wielu sukcesów i spełnienia marzeń oraz bezpiecznych i radosnych wakacji.
/MN/

Data dodania: 2022-06-24 11:40:12