Zbiórka dla schroniska

Na dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas I–VIII z naszej szkoły zawsze można liczyć. Wzięły udział, jak co roku, w akcji zbierania karmy dla podopiecznych Schroniska dla Zwierząt „Przytulisko” w Chojnicach. Celem tego przedsięwzięcia było przede wszystkim propagowanie świadomej opieki nad zwierzętami i uwrażliwianie na ich potrzeby. Zbiórka miała również uświadomić uczniom, jak ważna jest bezinteresowna pomoc i zwrócić uwagę na podejmowanie działań zmierzających do poprawy warunków bytowych zwierząt przebywających w „Przytulisku”. Zebrane dary zostały przekazane dla schroniska w dniu 31.10.2023 r. W imieniu pracowników schroniska i ich podopiecznych składamy ogromne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do wspólnego sukcesu.

/JS, DŻ, KR/

Data dodania: 2023-11-06 14:26:32