Zimowa zbiórka dla zwierząt

W dniach 15 –28 października 2019r. odbyła się w naszej szkole zbiórka darów na rzecz Schroniska „Przytulisko” w Chojnicach. Akcja miała na celu kształtowanie postawy przyjaciela zwierząt. Radością napawa fakt, że uczniowie wzięli udział w tej akcji i że los bezdomnych, porzuconych zwierząt nie jest im obojętny. Zebraliśmy karmę suchą i mokrą dla psów i kotów, kocyk oraz smycz. Przyniesione rzeczy zostały zapakowane i 30 października przewiezione do schroniska. Otrzymaliśmy podziękowanie od schroniska, ale największą radość sprawiła nam możliwość pomocy potrzebującym zwierzątkom.

Wszystkim uczniom, którzy włączyli się do akcji serdecznie dziękujemy i zachęcamy do pomocy potrzebującym zwierzętom przez cały rok!
/DŻ/

Data dodania: 2019-10-30 15:20:11